ROZWIJANE MENU 2

środa, 22 sierpnia 2018

Czy kupując można oszczędzać? Z Tipli.pl zawsze!

Witajcie!
Czy kupując można oszczędzać? Oczywiście, że tak! I bynajmniej nie chodzi tu o promocje, które jak się często później okazuje promocjami wcale nie są. 

W dzisiejszym poście chciałabym przedstawić i jednocześnie polecić platformę, za pomocą której robiąc zakupy przez internet zarabiacie! Tak, dobrze czytacie - robiąc zakupy można zarabiać. Przedstawiam Wam Tipli.pl

Jak działa Tipli.pl?
Pierwszym i niezbędnym krokiem do zarabiania na swoich zakupach jest bezpłatna rejestracja na portalu. Sam proces rejestracji jest prosty i szybki. Po rejestracji, warto uzupełnić dane na swoim profilu. Przede wszystkim należy podać swój rachunek bankowy, na który po uzyskaniu odpowiedniej kwoty przelejemy pozyskane pieniądze.

Aby mieć szybki podgląd do tego czy robiąc zakupy w danym sklepie otrzymamy cashback i ile on wynosi, warto zainstalować wtyczkę na swojej przeglądarce. Za samą instalację otrzymacie 1 zł 😀


 Tipli.pl współpracuje z ponad 450 sklepami internetowymi (również z Allegro i AliExpress). Znajdziecie tutaj sklepy ze wszystkich możliwych kategorii np.: Intimissimi sklep internetowy czy drogerię internetową Ezebra. Wysokość cashback'u jest różna w zależności od sklepu. Najlepiej wejść na stronę i zobaczyć jaki zwrot oferuje dany sklep. Kiedy już znajdziemy interesujący nas sklep należy kliknąć na niego i zostaniemy przekierowani bezpośrednio na stronę - wybieranie sklepu bezpośrednio ze strony Tipli.pl daje nam pewność, że cashback zostanie nam poprawnie naliczony. Po rejestracji i wybraniu sklepu nie pozostaje nam nic innego jak przejście do zakupów. Dodam jeszcze, że platforma oferuje również kupony rabatowe.

Wiele z Was może nieco sceptycznie podchodzić do tego typu portali. Wiele z Was może uważać, że nic nie przychodzi tak łatwo. Przyznam szczerze, że i ja należałam do tej grupy. Aby jednak się przekonać czy takie portale pozwalają nam oszczędzać, postanowiłam sama to sprawdzić. Zarejestrowałam się i przeszłam do zakupów. Zdecydowałam się kupić kilka rzeczy w sklepie E-zebra. Zakupy zrobiłam, a na moim koncie na Tipli pojawił się zwrot. Nie był on może wysoki, bo i zakupy zrobiłam raczej skromne ale jest.

Zarejestrujcie się na Tipli.pl już dziś i zaproście swoich znajomych. Po rejestracji otrzymacie swój link polecający, który śmiało możecie udostępnić innym i uzyskać wysoki bonus.

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do skorzystania z Tipli.pl. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało -  postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

Pozdrawiam,

4 komentarze:

  1. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dość często można trafić na ciekawe promocje w różnych drogeriach ale moim zdaniem jest jeszcze fajniejsza metoda zakupów. Dowiedziałam się ostatnio o cashbackowej platformie net-pocket. Tam można robić zakupy i jeszcze otrzymać częściowy zwrot pieniędzy.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)