ROZWIJANE MENU 2

niedziela, 6 października 2013

Wibo Lift Lash XXL Volume


"LIFT LASH XXL VOLUME
Maskara unosząca i pogrubiająca rzęsy

- specjalna wyprofilowana szczoteczka;
- dokładna aplikacja tuszu;
- uniesione rzęsy bez użycia zalotki!

Lift Lash XXL Volume unosi i pogrubia rzęsy sprawiając, że oczy wydają się większe i bardziej wyraźne. Specjalna wyprofilowana szczoteczka o nietypowym kształcie podwija nawet bardzo krótkie rzęsy pokrywając je bardzo dokładnie tuszem. Pozwala uzyskać efekt zmysłowego i zniewalającego spojrzenia dzięki zwiększeniu objętości rzęs i podniesieniu ich na cały dzień! Nie skleja rzęs idealnie je rozczesując i nie obciążając ich."

Tusz zamknięty jest w smukłym niebieskim, plastikowym opakowaniu. Mieści ono w sobie 8 g kosmetyku i kosztuje ok. 10 zł. Szczoteczka jest wąska, długa i jak widać na zdjęciu delikatnie podkręcona. Bardzo ładnie rozdziela moje rzęsy, dobrze mi się nią operuje.


Czerń tuszu jest intensywna. Maskara się nie osypuje i nie skleja rzęs.  Co do wytrzymałości to jestem z niej zadowolona. Bez najmniejszych problemów jest w stanie przetrwać cały dzień na rzęsach.


Mimo, że wszystkie obietnice producenta zostały spełnione, to jednam czuję lekki niedosyt. Tusz owszem, podkręca i pogrubia rzęsy jednak nie jest to efekt WOW - nie jest to na pewno efekt jaki oczekiwałam po przeczytaniu obietnic producenta.
Maskara daje mi fajny wygląd rzęs, ale taki na co dzień.
Poniżej zdjęcia "nagich" rzęs, rzęs z jedną warstwą tuszu oraz z dwoma warstwami tuszu.
Miałyście okazje używać tego tuszu? Jakie są Wasze opinie?

Pozdrawiam,

7 komentarzy:

 1. Nie miałam, efekt bardzo naturalny :))

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mialam okazji go testowac... ale chyba sie nie skusze po Twojej recenzji.. nie jest zle ale efektu wow! brak, szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie się właśnie taki efekt podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mialam go w zapasie mam żółty:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)