ROZWIJANE MENU 2

piątek, 27 września 2013

Wibo Extreme Nails nr 233Wibo Extreme Nails nr 233

Pojemność: 9,5 ml
Krycie: x warstw
Wytrzymałość: nieznana
Cena: ok. 6 zł
Dostępność: szafy Wibo - Rossmann
Jest to najgorszy lakier od Wibo jaki do tej pory miałam!!! W buteleczce wygląda nawet ładnie, ale... zacznijmy od początku.
Wibo Extreme Nails o numerze 233 w buteleczce wygląda na delikatny róż i taki też jest. Wykończenie ma... perłowe - od dawna już niemodne i według mnie - po prostu brzydkie.Konsystencja jest dosyć lejąca się, ale nie rozlewa się ona na skórki. 
Przejdę teraz do sprawy, która sprawiła, że znienawidziłam ten lakier.
Chodzi o krycie. Jest ono po prostu tragiczne....
Aby uzyskać efekt, jaki widzicie na zdjęciach musiałam nałożyć - UWAGA - aż 7 warstw lakieru!!! Już nawet żółte lakiery, które w większości przypadków mają problemy z kryciem nie potrzebują tylu warstw co ten lakier.
Jest jednak plus w tym lakierze. Otóż, mimo takiej ilości warstw schnął bardzo szybko.

To wszystko spowodowało, że lakier zmyłam z paznokci tego samego dnia, którego go pomalowałam. Wyobraziłam sobie jak te 7 warstw lakieru schodzi z moich paznokci i stwierdziłam - nie, dziękuję. Dlatego też nie mogę określić wytrzymałości. 
Ze zmywaniem nie było na szczęście problemów.
Później wpadłam na pomysł, aby użyć tego lakieru jako top. Niestety w tej roli również się nie sprawdził.
Miałyście kiedykolwiek do czynienia z lakierem, który wymagał nałożenia aż tylu warstw?
Podsumowując: masakra!!!

Pozdrawiam,

9 komentarzy:

 1. Mam jeden lakier z tej serii, ale jeszcze nim nie malowałam, mam nadzieję, że nie rozczaruję się aż tak. Ten ma kolor i wykończenie idealnie takie, jak najbardziej nie lubię ... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie miałam styczności z lakierem który wymagał 7 warstw, nigdy nie nakładałam nawet 4 a co tu mówić o 7! Katastrofa. Mi się podoba takie perłowe wykończenie i to jak lakier prezentuję się na Twoich pazurkach. Jak top coat też nie wygląda najgorzej ale do niektórych kolorów trochę nie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. W kwestii jasnych lakierów bardzo lubię z wibo te do frencza:)

  OdpowiedzUsuń
 4. kurczę ten to by chyba wygrał plebiscyt na najgorszy lakier roku, jak ro dobrze że nienawidzę perłowego wykończenia... na szczęście nigdy z takim cudakiem nie miałam do czynienia, a jak już miałam to najgorzej to chyba 3 warstwy... ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. 7 warstw to na pewno nie dla mnie, ale kolorek ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja tam lubie perly na paznokciach,ale z tego co czytam za duzo z nim zabawy

  OdpowiedzUsuń
 7. Na miniaturce zdjęcia przy skrócie posta nawet mi się spodobał, aczkolwiek jak przeczytałam o tych 7 warstwach to po prostu padłam :[

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo lubię lakiery wibo, tego oczywiście nie miałam, bo pewnie zmieniłabym zdanie...nie lubię perłowego wykończenia i 7 warstw? To jakieś szaleństwo...:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)