ROZWIJANE MENU 2

poniedziałek, 30 września 2013

Wibo - eliksir z jedwabem

Wibo - eliksir z jedwabem


"ELIKSIR Z JEDWABIEM
Problem:
- skłonność paznokci do przebarwień
- kruchość i łamliwość paznokci

Działanie:
Odżywka o silnym działaniu: zapobiega łamaniu i przebarwianiu się płytki paznokcia. Stosowana jako podkład bazowy pod lakier poprawia trwałość lakieru, wyrównuje płytkę paznokcia. W jej składzie znajdują się witaminy i jedwab.


Jak stosować:
Stosować przez okres co najmniej 2 tygodni. Można nakładać jako podkład pod lakier do paznokci. Preparat odporny na działania szkodliwych czynników zewnętrznych."Odżywka zamknięta jest w kwadratowej, szklanej buteleczce o pojemności 7 ml za którą zapłacimy ok. 7 zł. Ma ona mleczno-biały kolor, który na paznokciach jest jeszcze delikatniejszy. Pędzelek jest wąski i nie za długi. Zapach jest taki, jaki posiada każdy lakier.


Na początku muszę powiedzieć, że mam ogromny problem z paznokciami - rozdwajają się i łamią. Nie ukrywam, że wiązałam wielkie nadzieje z tą odżywką. 
Regularne stosowanie odżywki spowodowało, że moje paznokcie stały się mocniejsze. Niestety nadal się rozdwajają i pękają - myślę jednak, że to wina braku odpowiednich witamin.
Odżywka stosowana jako podkład do kolorowych lakierów spełniła swoje zadanie w 100%. Wyrównuje ona płytkę paznokcia oraz zapobiega przebarwieniom. Nie zauważyłam aby jakoś znacząco poprawiła trwałość lakieru.
Używałyście już tej odżywki? 

Pozdrawiam,

4 komentarze:

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)