ROZWIJANE MENU 2

czwartek, 14 stycznia 2016

Nowy Rok - czas na zmiany!

Hej Dziewczyny!!!
 Część z Was po kliknięciu w poniższy post, pewnie się zastanawiało - co to za blog?
Z nowym rokiem postanowiłam zmienić nieco mojego bloga.
Przede wszystkim zmieniłam jego wygląd. Nie jest on już fioletowy i nie kojarzy się jednoznacznie z tematyką lakierową. 
Przeglądając szablony, szukałam czegoś prostego, przejrzystego  i nowoczesnego zarazem. Bardzo podobały mi się takie właśnie  blogi.
Szablon pobrałam od Grafiterki i samodzielnie dostosowałam do swoich potrzeb. 
Zmiana wyglądu bloga wiąże się z ze zmianą tematyki.  Może nie tyle zmianą a jej poszerzeniem. Posty lakierowe jak najbardziej będą się nadal pojawiać. Oprócz nich, chciałabym zacząć pisać o innych kosmetykach - tych, których używam ja i mój Synek.

Mam nadzieję, że to moich dotychczasowych obserwatorów nie odstraszy - a będzie wręcz przeciwnie - i pojawią się nowe osoby, które zainteresuje to o czym piszę :)

Wygląd bloga jest już prawie na ukończeniu - pozostały mi do zrobienia "kosmetyczne poprawki", uzupełnienie zakładek w górnym menu i uporanie się z zakładkami :)


Co sądzicie o nowym wyglądzie bloga?

Pozdrawiam,

5 komentarzy:

 1. Ja będę tu nadal chętnie zaglądać :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda całkiem spoko. Moim zdaniem logo tylko jest za duże - wchodzę na stronę główną i nie widzę żadnego posta, muszę scrollować to treści, trochę szkoda (na komputerze, używam Chroma, może gdzieś indziej to inaczej wygląda). Nie przepadam też za wypośrodkowanym tekstem posta, średnio wygodnie się to czyta.
  Ja tam najbardziej lubię lakierowe posty, wiadomo, ale blogowe zmiany to zawsze dobra rzecz i warto je wprowadzać, więc dalej Ci kibicuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładna, bardzo prosta grafika i szablon

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny wygląd bloga, super:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)