ROZWIJANE MENU 2

poniedziałek, 22 czerwca 2015

IV Poznańskie Spotkanie Blogerek Kosmetycznych - relacja

Hej Dziewczyny!!!
 13 czerwca za sprawą niezawodnej Dezemki, odbyło się spotkanie blogerek kosmetycznych. O godzinie 12.00 (już w pełnym składzie) spotkałyśmy się w restauracji Republika Róż. 

Restauracja była bardzo przytulna i klimatyczna a jedzenie pyszne!Było to moje pierwsze spotkanie z poznańskimi blogerkami i już wiem, że z niecierpliwością będę wyczekiwała kolejnego. 

Na spotkaniu gościła u nas Pani Karolina, która prowadzi sklep i stronę Krem Dla Mnie. Zajrzyjcie, aby sprawdzić jakie cuda tworzy!

 

Oprócz niej pojawiła się także Agnieszka. Opowiadała nam ona o kosmetykach naturalnych. Agnieszka opowiadała o swoich produktach z taką pasją i zaangażowaniem, że można by jej słuchać godzinami! Oprócz wysłuchania "wykładu" miałyśmy okazję powąchać, pomacać i wypróbować bardzo wiele kosmetyków. Zapachy zniewalały a naturalne składy zachwycały i robiły wrażenie. Zapraszam Was do zajrzenia do sklepu internetowego TUTAJ. Poznanianki mają okazję udać się do sklepu osobiście. Znajduje się on na ul. Wrocławskiej 12 w Poznaniu. W nim właśnie będziecie miały możliwość wypytania o wszystko co Was ciekawi, obsługa chętnie doradzi, a jeśli będziecie miały wątpliwości możecie dostać próbkę produktu aby wypróbować ją w zaciszu swojego domu.

Poniżej, kilka zdjęć produktów.
 


Chciałabym bardzo podziękować organizatorce za cały trud włożony w zorganizowanie całego spotkania, a restauracji za przyjęcie nas i pyszne jedzenie.

Podziękowania należą się też dla sposorów, którzy zechcieli ofiarować nam troszkę prezentów (Pani Magda z Oceanic, Pani Kasia z Pat&Rub i Pani Iwona z Joko) :)

Bliżej z zawartością paczek będziecie mogły zapoznać się w najbliższym czasie :)

A na koniec, uśmiechnięte Blogerki :)


A oto, lista uczestniczek:


Mimo, że wyszłam jako pierwsza to świetnie się bawiłam :) Następnym razem zostanę dłużej!
To kiedy kolejne spotkanie? :)

Pozdrawiam,

4 komentarze:

  1. Piękne miejsce i piękne dziewczyny :) Fajna sprawa z takimi spotkaniami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne przeżycia po takim babskim spotkaniu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Miejsce mi się podoba, z resztą jak cały Poznań! :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)