ROZWIJANE MENU 2

piątek, 20 stycznia 2017

Effective Nails nr 99 - efekt holo (czerwony)


Opis producenta:
"Kolor stworzony specjalnie do pracy w systemie hybrydowym. Doskonałe krycie już po jednej warstwie. Dzięki bogatej gamie, ponad 130 kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Konieczne jest wcześniejsze użycie bazy (UV Nail Polish Gel Base Coat) oraz topu do wykończenia stylizacji (UV Nail Polish Gel Top Coat)."
Źródło: strona producenta
Jakiś czas temu pokazywałam Wam cudowny lakier marki Effective Nails w połączeniu ze złotym efektem holo (post TUTAJ). Dziś zrecenzuję dla Was kolejny lakier hybrydowy tej marki.
Tym razem jest to lakier w kolorze czerwonego wina. Wszystkie lakiery Effective Nails posiadają smukły i nie za gruby pędzelek, a zamknięte są w 10 ml buteleczkach. Podobnie jak lakier w kolorze Caffe Latte tak i ten posiada lejącą się konsystencję - stąd też należy szczególną uwagę zwrócić na skórki.Producent zapewnia pełne krycie po pierwszej warstwie, lecz w przypadku tego lakieru potrzeba ich aż trzech. Przy dwóch warstwach dostrzegałam jeszcze miejscowe prześwity, więc niezbędne było nałożenie kolejnej, cienkiej warstwy. Nie uważam jednak tego za wadę - lakier sam w sobie jest piękny, więc mogę mu to wybaczyć.


 Lakier w zależności od rodzaju lampy utwardza się od 30 sek. (led) do 2 min (UV).


Nałożenie topu marki Effective Nails powoduje, że paznokcie pięknie błyszczą a cały manicure bez uszczerbku utrzymuje się ponad 2 tygodnie! 
Ze zmyciem widocznej stylizacji nie miałam najmniejszego problemu. Po spiłowaniu wierzchniej warstwy, założeniu na paznokcie klipsów z wacikiem nasączonym removerem i odczekaniem ok. 10 min lakier schodził z paznokci praktycznie sam.Na zdjęciach oprócz lakieru o numerze 99 widzicie holo efekt w kolorze czerwonym. Nałożyłam go palcem na lepką warstwę. Następnym krokiem było obmiecenie paznokcia z nadmiaru produktu i pokrycie go topem. Po utwardzeniu go wystarczyło przetrzeć wszystkie paznokciem wacikiem nasączonym cleanerem i gotowe!

Lakier, który Wam przedstawiam możecie zakupić TUTAJ, a efekt holo TUTAJ. Obecnie większość lakierów kupicie o 50% taniej! Nie zmarnujcie więc okazji i zamawiajcie.

I jak Wam się podoba?

Pozdrawiam,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)