ROZWIJANE MENU 2

środa, 30 listopada 2016

Kreatywnik, czyli notes na nudę


"Czy kreatywności można się nauczyć?
Da się wyćwiczyć pomysłowość, abstrakcyjne myslenie?
A może kreatywność przypomina mięsień, który można potrenować?
Jeśli chcesz ruszyć do przodu, 
w Twoim życiu brakuje pasji
albo dobrych pomysłów - ćwicz kreatywność!"
Źródło: Kreatywnik"Kreatywnik, czyli sposób na nudę" to dobrze jakościowo wykonany kreatywny notes w formacie A5 (zeszyt). Składa się on z 75 stron + luźne wkładki (opis produktu + dwie kolorowanki). Posiada on podwójne, sztywne okładki (pierwsza z mlecznego plastiku + kolorowa, tekturowa okładka). Wszystkie strony kreatywnika połączone są ze sobą spiralą.


Uważam, że nazwa tego produktu jest w 100% trafiona - wymaga on od nas dużej kreatywności. Oprócz niej przy jego wypełnianiu przyda się również pomysłowość, oryginalność, spostrzegawczość, logiczne i nieszablonowe myślenie. W zamian otrzymujemy wiele zabawy oraz świetnie spędzony czas, który na pewno nie jest zmarnowany.


Wewnątrz znajdziemy zagadki, coś do kolorowania i rysowania, różnego rodzaju zabawę słowami, skojarzeniami oraz wiele innych.
Wypełnienie chociaż jednej strony za każdym razem przynosiło mi świetną zabawę, relaks a czasem nawet zmuszało do użycia szarych komórek 😀 Do rozwiązywania zadań zachęciłam również swojego Męża - bardzo mu się kreatywnik spodobał. 

Co ciekawe, kreatywnik posłuży nam nie tylko do ćwiczenia swojego mózgu, ale również do notowania. Wystarczy tylko go odwrócić i już mamy notes.Po "przetestowaniu" kreatywnika mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest on dla wszystkich. Sprawi dużo radości dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. W końcu każdy z nas jest kreatywny (często o tym nie wiedząc! - sama się o tym przekonałam).
Jeśli więc nie wiecie, jaki kreatywny prezent mogłybyście sprawić swoim dzieciom czy komukolwiek z rodziny to polecam Wam powyższy produkt. Za jego zakupem przemawia również cena (na allegro kosztuje on 18 zł).

Serdecznie polecam!!!

Pozdrawiam, 
 

Fakt, że powyższy produkt otrzymałam w ramach współpracy nie wpłynął w żaden sposób na moją ocenę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)