ROZWIJANE MENU 2

wtorek, 22 listopada 2016

Effective Nails nr 116 + efekt holo (miedziany)

Opis producenta:
"Kolor stworzony specjalnie do pracy w systemie hybrydowym. Doskonałe krycie już po jednej warstwie. Dzięki bogatej gamie, ponad 130 kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Konieczne jest wcześniejsze użycie bazy (UV Nail Polish Gel Base Coat) oraz topu do wykończenia stylizacji (UV Nail Polish Gel Top Coat)."
Źródło: strona producenta

Lakier hybrydowy Effective Nails nr 116 to propozycja dla amatorek pysznej caffe latte! Kolor to idealne połączenie kawy z mlekiem (bez pianki 😀). Nie zawiera on żadnych drobinek - uważam, że sam w sobie jest piękny.
 

Pędzelek jest smukły, nie za gruby dzięki czemu malowanie nim to sama przyjemność. Konsystencja lakieru należy bardziej do tych lejących, stąd też trzeba większą uwagę zwrócić na skórki, aby ich przypadkowo nie zalać. 
Pełne krycie możliwe jest dzięki nałożeniu dwóch cienkich warstw lakieru. Czas utwardzania każdej z warstw wynosi w zależności od lampy: 30 sek. (lampy LED) bądź 2 min (lampy UV).


 Lakier EN pięknie błyszczy już sam w sobie, jednak dopiero nałożenie topu zapewnia mu wytrzymałość oraz niepowtarzalny blask. Jeśli już mowa o wytrzymałości to jest ona rewelacyjna! 14 dni a lakier wyglądał tak, jakbym manicure miała dopiero pierwszy dzień (nie biorąc pod uwagę odrostu).
Zmywanie jest szybkie i bezproblemowe. Po spiłowaniu wierzchniej warstwy lakieru i namoczeniu pozostałości w płynie do ściągania hybryd (remover bądź aceton) lakier schodził z paznokci praktycznie sam.

Aby całą stylizację nieco urozmaicić (choć tak jak wspominałam, lakier sam w sobie jest piękny) na palec serdeczny nałożyłam miedziany efekt holo.


Efekt, który widzicie nałożyłam na lepką warstwę lakieru (warstwa dyspersyjna). Nałożyłam ją za pomocą palca 😀👆. Następnie wystarczyło obmieść paznokieć z nadmiaru pyłku, nałożyć 2 warstwy topu (każdą osobno utwardzając w lampie) i przemyć cleanerem z dodatkiem oliwki.

Poniżej możecie zobaczyć połączenie pięknego lakieru hybrydowego z jeszcze piękniejszym efektem holo.

Zarówno lakier i efekt holo możecie zakupić na stronie producenta (KLIK). Ten lakier, jak i pozostałe kosztują 34,00 zł za buteleczkę a efekt holo - 7,00 zł.

Co sądzicie o takim manicure? Jest to kolor, po który sięgacie jesienią?

Pozdrawiam,Fakt, że przedstawione produkty otrzymałam w ramach współpracy nie wpłynął na moją ocenę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)