ROZWIJANE MENU 2

czwartek, 26 grudnia 2013

Paese - pomadka z dodatkiem oleju arganowego nr 36

Pomadka z dodatkiem oleju arganowego 

Pomadka z dodatkiem oleju arganowego zapewnia mocne pokrycie,intensywny kolor i lustrzany blask. Receptura została stworzona, aby zapewnić długotrwały efekt (tzw. efekt long lasting), dzięki czemu kolor wyjątkowo długo utrzymuje się na ustach, nie ścierając się.
Szminka zawiera dodatek najcenniejszego z używanych w kosmetyce oleju arganowego, który zawiera dużo witaminy E wykazującej właściwości antyokysdacyjne.






Pomadka zamknięta jest  w klasycznym i eleganckim opakowaniu z plastiku. Na spodzie tegoż opakowania (które wygląda na bardzo solidne) znajduje się numer odcienia. 
Gdy otworzyłam kosmetyk pierwszy raz, stwierdziłam - "ten kolor nie jest dla mnie". Mimo to pomalowałam się nią pierwszy raz, drugi, trzeci i przepadłam.
Trudno jest mi określić kolor tej pomadki.Powiedziałabym, że jest to zgaszona czerwień z dodatkiem koralowego odcienia. 
Dotychczas unikałam takich szminek. Sięgałam raczej po takie w odcieniu nude. Mimo to, zaczynam się przekonywać do różnych odcieni czerwieni na ustach.





Pomadka ma kremową konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze rozprowadza się na ustach. Nałożona na usta delikatnie się błyszczy. Z czasem staje się ona zupełnie matowa i taką lubię ją najbardziej. Dodatkowo bardzo przyjemnie pachnie. Dzięki zawartości takich składników m. in. jak olej arganowy, kolagen pomadka nawilża usta, sprawiając że są miękkie i wyglądają bardzo kusząco. 



Bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona trwałością pomadki. Na moich ustach wytrzymuje ona ok. 2-3 godzin bez poprawek.





Za 4 g pomadki zapłacimy 23,90 zł a kupić można ją TUTAJ

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z pomadką na ustach. 



Fakt, że otrzymałam ten produkt na spotkaniu Blogujących Babeczek nie wpłynął na moją ocenę.

Lubicie takie kolory na ustach?

Pozdrawiam,

9 komentarzy:

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)