ROZWIJANE MENU 2

środa, 23 stycznia 2013

Garść informacji

Hej Dziewczyny :) Na początku chciałabym się wytłumaczyć ze swojej nieobecności.... Otóż ostatnio miałam wiele egzaminów i dużo pracy, więc na blogowanie nie miałam wiele czasu. Egzaminy mam już za sobą (wszystkie zdałam) ale moje paznokcie są w tak złym stanie, że póki co posty lakierowe muszę wstrzymać. Nie mam na czym realizować projektu Changes of Weather (jestem już dwa tygodnie do tyłu). 
Przejdę teraz do informacji.... Otóż moje kosmetyki znalazły swoje miejsce w moim pokoju o czym post pojawi się już niedługo. Oprócz tego będąc dziś w Rossmannie ze swoim narzeczonym kupiłam kilka lakierów i tym samym przekroczyłam mój miesięczny limit.... Czekam też za trzema paczuszkami, więc będzie o czym pisać :) Pozdrawiam Was cieplutko :)

6 komentarzy:

 1. Wiem co czujesz ze zniszczonymi paznokciami :( Nie mogę się doczekać by dowiedzieć się, gdzie znalazły się kosmetyki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że wkrótce odrosną zdrowe :) Ja z kolei mam ostatnio kiepskie światło do robienia swatchy i łamią mi się paznokcie :/ Mam nadzieję, że jedzenie czosnku coś pomoże ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję egzaminów!
  czekam na wszystkie nowości i 3mam kciuki za paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuję Wam bardzo Dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję : ) Oby Twoje paznokcie szybko doszły do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Proponuję Ci sprawdzenie listy - http://www.1001pasji.com/p/blog-page.html

  Prosiłam, szanujmy swój czas :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)