ROZWIJANE MENU 2

niedziela, 2 grudnia 2012

Wibo - Express Growth - nr 354Wibo - Express Growth nr 354


Pojemność: 8,5 ml;
Krycie: 2 warstwy;
Wytrzymałość: ok. 7 dni;
Cena: 2,99 zł (promocja w Rossmannie -40%) cena regularna - nie pamiętam;
Dostępność: Rossmann, szafy Wibo.

Jeden z wielu lakierów Wibo jakie posiadam. Jest to różowy lakier o shimmerowym wykończeniu (chociaż nie jestem tego do końca pewna). W dziennym  świetle dostrzec można niebieskie drobinki. Lakier ten jest bardzo podobny do Miss Sporty o numerze 404 o którym pisałam tutaj. Do pełnego krycia potrzeba dwóch warstw, które bardzo szybko schną. Konsystencja lakieru taka jaka lubię - sądzę, że każdego usatysfakcjonuje. Wytrzymałość bardzo dobra. Na moich paznokciach wytrzymuje do tygodnia czasu bez odpryskiwania, starły się jedynie bardzo delikatnie końcówki. Lakier godny polecenia :) Kupiłam go na promocji w Rossmannie. Nie pamiętam jednak jaka jest jego regularna cena.
W najbliższym czasie pojawią się posty dotyczące podsumowania listopada - moje zakupy oraz denko. Od 3 grudnia rusza też projekt  Changes of Weather w którym biorę udział :) Jest to pierwszy taki projekt w jakim uczestniczę. Tematyka nie jest łatwa ale postaram się coś wymyślić :)

Pozdrawiam,

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Skuszę się na pewno następnym razem...:)

      Usuń
  2. ja mam kilka lakierów z tej serii, lubię je :) niestety moje pazurki nie przyswajają lakierów i każdy trzyma się góra 2 dni- i z podkładami i utrwalaczami

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za komentarze :)